Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este în căutare de fierar-betonisti cu experienta pentru a lucra la legat fier pe santiere constructii civile în Olanda. Se cere experienta de munca ca fierar-betonist de cel putin 5 ani. Proiectul incepe in a doua jumatate a lunii ianuarie 2018. Formam echipe de 4-5 persoane in care cel putin 1 persoana poate comunica in limba engleza sau germana si o persoana are permis de conducere (B). Oferta: Condiții bune de muncă Salariul de 11-12 euro net pe oră Plăţi săptămânale Cazare gratuita Asigurare medicala inclusa Masina pentru echipa si bani de benzina pentru sofer

Cerinte

Experienta de munca ca fierar-betonist de cel putin 5 ani VCA / SCC 17/18 - certificat protectia muncii valabil in Olanda Recomandari, certificate Permis de conducere (B) Abilitati de comunicare in limba engleza sau germana

5 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai