Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Proiect angajare echipa montaj tamplarie PVC in Stuttgart , angajator german prin firma alfa Horizont Romania. alfa-Horizont intermediază locuri de muncă in Germania pentru persoane calificate sau specializate, mai ales pentru domeniul construcţiilor de maşini, prelucrarea metalelor, electrotechnicii și a proiectării in diferite domenii. aduce o gamă largă de servicii pentru candidații noștri, pentru a asigura integrarea economică și socială de lungă durată în Germania. alfa-Horizont SRL firma fiică a firmei Germane, a fost fondată în Sibiu. De la acest sediu se recrutează personalul calificat și specializat. De aici se oferă tot suportul pentru pregătirea deplasării la firma Germană.

Cerinte

Contract de munca nelimitat . Echipa de munca formata din 5-6 persoane buni muncitori cu experienta in montare usi si ferestre glisante atat in locatie fixa cat si pe teren, posesori permis cat B,putere de munca , seriozitate , dexteritate vorbitori limba germana( sau se accepta un sef de echipa cunoscator de limba germana capabil sa coordoneze intreaga echipa) Oferta salariala buna , angajament pe termen lung. Asteptam CV-urile dvs.

6 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai