Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Echipele sunt formate din 4 muncitori: - 1 tencuitor beton, pulverizare metodă umedă şi uscată - 1 muncitor betonieră - 1 ajutor, cu experienţă în construcţii beton - 1 şofer camion, cu experienţă în construcţii beton Durata contract: între 6 săptămâni şi 6 luni Locaţie: Velsen Salariul net: 450 Euro/săptămână Programul de lucru: 6 zile pe săptămână. Se lucrează în 2 sau 3 ture; minim 37,5 ore/săptămână Posibilitatea de efectuare ore suplimentare: 8 ore pe săptămână Cazarea: oferită de angajator; cameră individuală, dotată cu bucătărie şi televizor Transportul din România: nu este asigurat de angajator Transportul la locul de muncă: nu este asigurat de angajator

Cerinte

- deţinere permis de conducere categoria B – obligatoriu pentru 1 candidat din echipă; - limba engleză sau germană la nivel conversaţional (B); - certificat VCA; - minim 3 ani experienţă în domeniu; - punctualitate la locul de muncă; - păstrarea curăţeniei la locul de muncă; - abilităţi bune de comunicare; - abilităţi de muncă în echipă; - seriozitate.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza, Germana

8 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja