Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Divaexim Jobs recruteaza muncitori calificati in domeniul constructiilor pentru un angajator important din Olanda. Avem nevoie de echipe de cate 2 persoane cu experienta in urmatoarele meserii: - zidar -dulgher -fierar betonist Candidatii unei echipe trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii: - experienta de cel putin 5 ani in constructii pe meseria respectiva - cel putin unul din ei sa cunoasca la nivel conversational : engleza/germana/olandeza - unul din ei sa aiba masina proprie cu care sa se deplaseze in Olanda - cei care au VCA reprezinta un avantaj; cei care nu il au vor fi ajutati de angajator sa il obtina in Olanda - disponibilitate de plecare imediata! Salariu : 450 euro net/saptamana! Pentru mai multe detalii si inscrieri, nu ezitati in a ne contacta! FARA TAXE SAU COMISIOANE!

Cerinte

- experienta de cel putin 5 ani in constructii pe meseria respectiva - cel putin unul din ei sa cunoasca la nivel conversational : engleza/germana/olandeza - unul din ei sa aiba masina proprie cu care sa se deplaseze in Olanda - cei care au VCA reprezinta un avantaj; cei care nu il au vor fi ajutati de angajator sa il obtina in Olanda - disponibilitate de plecare imediata!

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja