Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC recruteaza Economist cu limba germana, pentru unul din clientii sai din Timisoara, lider la nivel mondial, multinationala ce pune accent in a oferi pentru angajatii sai un mediu de lucru propice, stabilitate, precum si dezvoltare profesionala in mod continuu. Pe langa un mediu de lucru placut, ti se ofera: -oportunitatea de a te dezvolta professional; -dezvoltarea cunostintelor de limba germana si engleza; -contactul direct cu clientii externi; -un pachet salarial atractiv; -daca iti place sa calatoresti, posibilitatea de a te reloca periodic in Austria (* pana la 1 an).

Cerinte

Experienta ta ca si economist/contabil trebuie sa mai contina: -cunostinte de utilizare a programului SAP; -cunostinte solide de limba germana; -cunostinte solide de limba engleza. Crezi ca este jobul perfect pentru tine? Vino sa ne cunoastem, dar trimite-ne inainte CV-ul tau.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja