Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII: - emiterea facturilor catre clienti si monitorizarea incasarilor la termen; - evidenta si efectuarea platilor catre furnizori/salariati/obligatii fiscale; - registru de casa; - calculeaza salariile, diurnele, cheltuielile de deplasare, concediile medicale, stat, taxele salariale si declariile; - revisal, contracte de munca, acte aditionale, demisii etc; - intocmestre rapoartele specifice catre managementul companiei; - participa la realizarea procedurilor de lucru specifice domeniului de activitate; - evidenta si efectuarea platilor catre furnizori/salariati; - Cash flow - Pachet salarial atractiv - Decont transport si tichete de masa

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - Experienta minim 3 ani; - Studii superioare economice finalizate; - Persoana responsabila, autonoma si foarte bine organizata; - Program full time (8 ore) - Avantaj cunoasterea limbii franceze

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja