Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ai vrea sa preiei sarcini cu un nivel inalt de responsabilitate? Inregistreaza corect si la zi documentele contabile in SAP (facturile de la furnizori de servicii interne/ externe si importurile) Se asigura de existenta Notelor de receptie in cazul facturilor de stocuri Se asigura de existenta documentelor anexe in cazul facturilor de servicii Urmareste lunar contul 408 si inchide pozitiilor deschise

Cerinte

Impresioneaza-ne – cu abilitatile tale profesionale si personale. Absolvent/a de facultate cu profil economic Experienta profesionala constituie un avantaj Cunostintele de utilizare a programelor Excel, SAP constituie un avantaj Limba engleza si/ sau germana - nivel avansat Gandire structurata, orientata pe costuri Spirit de echipa Iti oferim oportunitati excelente pentru crestere si dezvoltare, adaptate specific pentru tine. Asiguram acest lucru prin intalniri periodice centrate pe feedback si prin program de pregatire divers. Valorificam performanta remarcabila. De aceea tinta noastra este sa lucram cu tine pe termen lung. Nu te incurajam doar sa iti atingi potentialul, iti oferim de asemenea remuneratie bazata pe performanta si optiuni de lucru flexibile pentru diferite stadii ale vietii. Mergi pe calea ta - cu noi.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai