Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: Centralizarea, verificarea si inregistrarea facturilor de vanzare, Ridicare numerar; verificarea si realizarea registrului de casa, Centralizarea si verificarea notelor de plata, Inregistrarea documentelor (facturi de achizitie si documente descarcare gestiune) Transmiterea centralizata catre gestionari a intrarilor lunare, Efectuarea platilor cash si inregistrarea incasarilor si platilor zilnice, Verificarea rapoartelor de gestiune. Oferta: Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei; Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.

Cerinte

Continental Hotels SA, recruteaza pentru Hotel Continental Drobeta Turnu Severin - ECONOMIST Cerinte: Absolvent al Facultatii de Contabilitate si Informatica de Gestiune, Buna cunoastere a pachetului MS Office, Cunoasterea unui program de contabilitate constituie un avantaj, Foarte bine organizat/a si orientat/a in atingerea rezultatelor.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja