Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In ziua de azi, economia a jucat si joaca in continuare un rol important in societate. Ai dori sa inveti cat mai multe si sa te dezvolti cat mai mult in domeniul economiei? Asta poate fi sansa ta! Evolution HCC recruteaza Economist for External Services AR, pentru o companie multinationala industriala, lider la nivel mondial, multinationala ce pune accent in a oferi pentru angajatii sai un mediu de lucru propice, stabilitate, precum si dezvoltare profesionala in mod continuu. Pe langa un mediu de lucru placut, ti se ofera: -oportunitatea de a te dezvolta professional; -dezvoltarea cunostintelor de limba germana si engleza; -contactul direct cu clientii externi; -un pachet salarial atractiv; -daca iti place sa calatoresti, posibilitatea de a te reloca periodic in Austria (* pana la 1 an).

Cerinte

Experienta ta ca si economist/contabil trebuie sa mai contina: -cunostinte de utilizare a programuli SAP; -cunostinte solide de limba germana; -cunostinte solide de limba engleza.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja