Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Colectarea și redactarea descrierilor și a specificațiilor pentru produsele prezentate pe site-ul companiei; Administrarea bazei de date, a platformei online: verificarea informațiilor și a imaginilor pentru produsele prezentate, editarea imaginilor produselor; Adăugarea de conținut relevant și adecvat pentru produsele prezente pe site; Promovarea produselor/ serviciilor pe Social Media; Colaborarea cu celelalte departamente; Realizarea unor articole creative pentru blogul companiei.

Cerinte

Atenție sporita la detalii și vocabular dezvoltat; Exprimare corectă și fluență scrisă în limba română; Abilități de creare a unui conținut de calitate; Abilități de organizare și multitasking; Rapiditate și eficiență la căutarea pe Internet; Limba engleză - nivel mediu; Abilitatea de a lucra în echipă; Persoană creativă și cu inițiativă; Cunoștințele de SEO, Google Ads; Cunoştinţe bune de operare MS Office, E-mail, Internet

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai