Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Recrutam Educatoare pentru gradinita privata din Baneasa, sector 1. Atributii: - aplicarea si respectarea planului de activitate; - supravegherea copiilor pe tot parcursul programului de lucru; - organizarea diverselor activitati educationale; - participarea activa la implementarea corecta a planurilor de lectie; - oferirea feedback-ului zilnic catre parinti. Program de lucru: 8 ore/zi, de Luni pana Vineri. Salariul lunar net: 2000 - 2400 Lei, contract de munca perioada nedeterminata. Se ofera training si mentorat pe toata perioada colaborarii. Programari interviu telefonic sau trimite CV-ul la adresa de email afisata.

Cerinte

- experienta anterioara reprezinta avantaj; - studii superioare finalizate (psihologie-pedagogie reprezinta avantaj) - cunostinte limba engleza - nivel conversational; - persoana entuziasta, dedicata, ferma, vesela, ordonata, pasionata de interactiunea cu copiii si de dezvoltarea acestora la intregul lor potential.

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai