Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

• Îndrăgirea și educarea copiilor de 3-6 ani care raman la programul lung • Planificarea de jocuri și experiențe de învățare pentru copii • Comunicarea cu familiile copiilor și colegele Beneficii: • Intri într-o echipă unită și prietenoasă • Înveți despre tine, crești alături de copii, vii la serviciu cu drag, primești îmbrățișări, pupici și declarații de dragoste, zilnic :) • Formare inițială și continuă • Servești zilnic o gustare sănătoasă, împreună cu copiii

Cerinte

• Experiență în lucrul cu grupuri de copii mici (3-6 ani) • Experienta cu copiii, in orice context: familie extinsa, babysitting • Disponibilitate pentru lucrul cu copiii, rabdare, atentie si empatie, echilibru emotional, optimism, incredere • Comunicativitate – e nevoie sa vorbesti muuuult, chiar si in locul copiilor, pana invata ei sa faca asta • Deschidere maxima pentru metodele de disciplinare pozitiva • Respect si incredere in copii si in intentiile pozitive ale acestora, in nevoia lor de dragoste si siguranta

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai