Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client de renume de pe piata din Germania de est, suntem in cautare de persoane cu experienta de cel putin 5 ani indomeniul electric. In principiu suntem interesati de persoane care deja vorbesc bine-foarte bine limba germana, dar suntem dispusi si sa acordam o sansa si persoanelor cu o experienta bogata in acest domeniu, dornice sa invete lucruri noi si disponibile sa invete limba germana. In cazul in care sunteti interesati de oferta noastra, va rugam sa ne trimiteti urmatoarele acte/informatii: - CV actualizat si complet, cu un numar de telefon si o adresa de email valida la care va putem contacta - copie de pe diploma bacalaureat, de pe diploma de colegiu/postliceala/facultate - copii ale altor diplome si certificate obtinute pe parcursul timpului - copie de pe permisul de conducere Pentru informatii suplimentare va rugam nu ezitati sa ne contactati. FOARTE IMPORTANT!!! NU SE PERCEP NICI UN FEL DE COMISIOANE!!

Cerinte

CERINTE: -experienta de cel putin 5 ani in domeniul electric -diploma de absolvire a unei unitati de invatamant in domeniul electric (tensiune medie si ridicata) -limba germana: cel putin la nivel mediu -disponibilitatea de a lucra in strainatate -lucrul in echipa si pe cont propriu -cunostinte in citirea de planuri/schite/desene tehnice -nici o problema cu lucrul la inaltime/pe schela -permis de conducere: B, preferabil BE, dar nu obligatoriu REMUNERATIE : -salariul brut: 8-9 Euro /ora -in cazul innoptarii pe santier se acorda si o diurna zinica: 16 euro la 24 ore petrecute pe santier, si 8 euro la cel ptuin 14 ore petrecute pe santier (exemplu: la o saptamana intreaga petrecuta pe santier, de luni dimineata pana vineri seara, se acorda o diurna de 64 de euro) -posibilitatea de avansare si specializare -avantajul de a lucra intr-o firma cu vechime si renume pe piata germana

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja