Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri, o companie producatoare de mobilier angajam Electrician Mentenanta! Responsabilitati: Efectuarea reparatiilor si lucrarilor de mentenanta pentru echipamentele electrice si electromecanice; Efectuarea reparatiilor si lucrarilor de mentenanta pentru componentele electrice ale masinilor; Efectuarea reviziilor pentru ustensilele si echipamentele electrice;  Tinerea in evidenta a reparatiilor efectuate si a consumului de piese de schimb; Participarea activa la imbunatatirea echipamentelor si a accesoriilor tehnice pentru masini conform cerintelor departamentului de Productie.

Cerinte

Cerinte: Studii medii in domeniu tehnic (electric, electromecanic); Calificare / autorizare de electrician ( 220 - 380V ); Cunostinte bune de mecanica fina si pneumatica; Minim 2 ani experienta in domeniul electric/electromecanic;  Cunostinte minime de lb. engleza si PC. Program de lucru in 3 schimburi Se ofera pachet de beneficii atragator Asteptam cu mult interes un CV actualizat pe adresa de e-mail !

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja