Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Executa lucrari de intretinere preventiva, corectiva si de avarie, respectand tehnologiile recomandate si răspunzând de calitatea muncii depuse. • Executa activitatile prevazute in graficele de verificari, de lucrari si manevre periodice, masuratori si de reglaje, răspunzând de calitatea acestora. • Ia cunostinta de defectiunile semnalate si executa lucrari de remediere a acestora. • Comunica toate defectele, functionarile anormale sau deficientele sesizate in timpul supravegherii fiecarei masini, echipament sau instalatie • Raspunde de utilizarea judicioasa a pieselor de schimb, materialelor, precum si a masinilor si aparatelor in timpul lucrarilor executate. • Asigura functionarea la parametrii corespunzatori, sigura si economica a instalatiilor auxiliare.

Cerinte

• Studii medii tehnice de specialitate (electric, electromecanic, electrotehnic). • Studiile superioare in domeniul tehnic reprezintă un avantaj. • Experiența in domeniu: minim 2 ani de zile. • Cunoștințele despre automatizări industriale, pneumatica si electropneumatica reprezinta un avantaj. • Atentie, judecata si capacitate decizionala, organizare, capacitate de finalizare, munca in echipa, flexibilitate, orientare catre performanta, disciplina, responsibilitate. • Disponibilitate de lucru în 3 schimburi. Oferim: • Salariul atractiv • Tichete de masă • Bonus atractiv pentru performanţă • Beneficii extrasalariale • Transport gratuit DS Smith Packaging Romania este parte a grupului DS Smith Plc, organizatie multinationala fondata in 1940 in Londra. Operam in peste 20 de tari si avem circa 28.000 de angajati. Valorile companiei Ds Smith Packaging Romania sunt: GRIJA, AMBITIE, INCREDERE, ADAPTABILITATE, TENACITATE. Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja