Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce responsabilitati principale vei avea daca vei fi colegul nostru: - Vei fi responsabil de echiparea electrica si mecanica a tablourilor electrice, baterii de condensatoare si tablouri de automatizare, conform proiectului tehnic si a specificatiilor de produs; - Vei asigura punerea lor in functiune; - Vei asigura suport in masuratorile de termoviziune, precum si in desfasurarea activitatilor/ procedurilor de audit electroenergetic. Vei beneficia de: - Un pachet salarial atractiv; - O echipa dinamica si profesionista, colegi prietenosi si deschisi; - Vei fi implicat in activitati interesante pentru dezvoltare personala si de echipa; - Alte surprize placute pe care le vei afla pe parcurs!

Cerinte

Ai experienta de minim 5 ani in domeniul electric? Esti o persoana implicata in munca ta, responsabila, integra si iti place sa lucrezi in echipa? Iti doresti sa lucrezi intr-o companie in care sa ai posibilitatea sa te dezvolti constant si sa lucrezi la proiecte provocatoare si interesante? Atunci suntem nerabdatori sa te cunoastem!

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja