Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Datorita extinderii activitatii companiei in zona Banat, anagajam Electrician cu urmatoarele caracteristici: • Executa in teren lucrari de montare contori inteligenti ; • Completeaza documente cu regim special specifice activitatilor de montare/demontare contoare/sigilii; • Tine evidenta sigiliilor, contoarelor si dispozitivelor; • Monteaza si pune in functiune diverse instalatii electrice;

Cerinte

Cerinte: • Studii medii cu profil electric; • Cunostinte privind aparatele de masurare a energiei electrice; • Cunostinte de electrotehnica ; • Permis de conducere categoria B; • Autorizare ANRE gradul II B constitue un avantaj; • Experienta anterioara in montare contori inteligenti constituie un avantaj. Oferta (bonusuri, beneficii): • Pachet salarial competitiv; • Bonusuri pentru performanta; • Beneficii non-financiare: certificari, training, etc.; • Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.

20 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja