Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatie: Iasi, Vaslui, Neamt, Suceava Studii: liceale/ medii tehnice Experienta: in domeniu de minim 2 ani Descrierea postului: Executa in teren lucrari de montare contoare electrice monofazate si trifazate; Completeaza documente cu regim special specifice activitatilor de montare/demontare contoare/sigilii; Tine evidenta sigiliilor, contoarelor si dispozitivelor; Monteaza si pune in functiune diverse instalatii electrice. Oferta: Pachet salarial competitiv; Bonusuri pentru performanta; Beneficii non-financiare: certificari, training, etc.; Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale. Te așteptăm în echipa Adrem Invest!

Cerinte

Cunostinte si abilitati: Cunostinte privind aparatele de masurare a energiei electrice; Cunostinte de electrotehnica; Permis de conducere categoria B; Autorizare ANRE gradul II B constitue un avantaj; Experienta anterioara in montare contoare electrice constituie un avantaj.

40 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja