Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam electrician! Un electrician in echipa • Este capabil sa citeasca si sa interpreteze schemele electrice; • Este capabil sa repare, sa verifice, sa tina evidenta si sa raspunda de starea tehnica a retelelor electrice • Asigura interventia in depanarea din punct de vedere electric a aparatelor si instalatiilor, raspunzand de corectitudinea actiunilor intreprinse; • Cunoasterea si respectarea procedurilor de operare si a instructiunilor de lucru specifice.

Cerinte

• Absolvent de studii liceale cu diploma de bacalaureat si 2 ani de experienta ca electrician • Capacitate de asimilare a cunostintelor specifice postului, atentie la detalii, seriozitate, flexibilitate. In afara salariului motivant, beneficiezi de: • mediu de lucru modern; • contract de munca pe perioada nedeterminata; • recompensarea rezultatelor profesionale.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai