Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Descrierea jobului Participa la activitatea de exploatare si întretinere a instalatiilor si echipamentelor electrice/instalatii sanitare din hotel - Executa lucrari de supraveghere si control a instalatiilor sanitare si echipamentelor electrice - Participa la diagnosticarea si rezolvarea defectelor aparute în zona de responsabilitate, folosind aparatura de masura si control - Participa la revizii si lucrari de mentenanta preventiva

Cerinte

Candidatul ideal Studii medii (de preferinta electrotehnice sau tehnice); Experienta in domeniul electrotehnic/instalatii sanitare; Posesor carnet de conducere cat.B; Disponibilitate pentru un program dinamic; Dorinta de afirmare in cadrul unei firme in plina dezvoltare; Abilitati de comunicare bune. Cunostinte privind normele proprii de securitate a muncii, de paza si de stingerea incendiilor

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai