Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Polonia, care opereaza in Germania, Elvetia si Olanda, specializata pe recrutarea internationala de personal, avand peste 4 ani experienta in domeniu si un numar foarte mare de angajati anual, cautam electricieni in constructii si in industrie vorbitori de limba germana. Responsabilitati: - efectuarea de instalatii electrice la case si apartamente; - efectuarea de instalatii electrice industriale; - intocmirea controlului calitatii si funcționării retelei electrice; - oferirea de servicii de intretinere a instalațiilor electrice.

Cerinte

- minim 3 ani de zile experienta in domeniu; - disponibilitate deplasare cu masina proprie; - limba germana: nivel bun/comunicativ; - diploma de scoala tehnica/ profesionala in domeniu electric; - conditie fizica si de sanatate buna; Alte informații: - Cazarea: asigurata si platita de catre angajator - Transportul: candidatii trebuie sa fie disponibili sa-si asigure transportul cu masina proprie - Consultanță gratuită în vederea recuperării taxelor - suma medie de impozit recuperată pe fiecare an incomplet lucrat în Germania este de 927 euro. - Angajarea se face pe o companie din Polonia, cu detasare in Germania

20 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja