Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent pentru clientul nostru, candidati dispusi sa lucreze in Constanta, pentru o perioada de 6-8 luni cu posibilitatea de prelungire a contractului si care sa indeplineasca criteriile specificate mai jos :

Cerinte

- Coordoneaza activitatile de reparatii si intretinere necesare mentinerii echipamentelor din sectia de productie in stare de functionare - Se documenteaza, verifica si implementeaza operatii de mentenanta in vederea obtinerii celui mai scazut cost de productie posibil, pentru imbunatatirea productivitatii si proceselor tehnologice - Se asigura de furnizarea in conditii optime a utilitatilor necesare procesului de productie (energie termica, energie electrica, apa dedurizata, etc.) - Supravegheaza si participa la procesul de instalare a utilajelor si echipamentelor noi - Certifica si intretine lista in format electronic a liniilor, echipamentelor, pieselor de rezerva, cu schimbarile/ ultimele defectiuni si analiza cauzelor acestora, posibilii furnizori, disponibilitatea pieselor de rezerva din depozit etc. - Organizeaza si intretine depozitul cu piese de rezerva corespunzator bugetului alocat - Intocmeste planul anual de intretinere pe baza planului de productie agreat.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja