Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Sunteti in cautarea unui loc de munca mai bun sau unul nou? Va puteti vedea muncind si convietuii in Germania, si vorbiti germana? Aveti calificare si experienta in domeniul energetic? Toți angajații primesc un contract german de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicală. Noi vă ajutăm în mod eficient si rapid. Beneficii : cazare către firma contract de muncă direct si legal în Germania asigurare medicală loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat

Cerinte

Cerinte: limba germană la nivel conversațional, Permis de conducere categoria B, Experienta anterioara si experiență în domeniu. Responsabilitati: Montare linii electrice, Realizare instalatii noi si intretinere, montare aparatura electrica folosind planul primit . Persoane serioase, dinamice si atente la detalii.

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai