Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -HR.Agency recruteaza candidati pentru posturile de Electricieni in cadrul unui parc de distractii din Anglia. Candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza la nivel mediu -avansat si sa detina calificare . Salarizarea incepe de la 350 lire / saptamana si poate ajunge la 500 de lire / saptamana. Cazarea este asigurata gratuit de catre angajator in rulote. Se incheie contract pe perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire. Program de lucru : 8-9 ore / zi , 6 zile / saptamana. Candidatii interesati sunt rugati sa aplice cu un Cv pe una din adresele noastre de email ; sau pot veni la sediu cu un Cv |: Str.Pacii, Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3,Tulcea.

Cerinte

-limba engleza : nivel mediu-avansat; -calificare ; -experienta de munca anterioara ' -stare buna de sanatate / fara antecedente penale; -acceptarea conditiilor de catre recrutor

2 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja