Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Cekaflex este in prezent in cautare de electricieni cu experienta pentru a asambla panouri electrice industriale. Activitatile principale includ citirea diagramelor electrice, construirea circuitelor electrice conform diagramelor electrice, instalarea si testarea panourilor electrice. Alte cerinte: Experienta de munca in domeniu - minim 5 ani de munca in asamblare panouri electrice Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere categoria B Recomandari, certificate Oferim: Conditii bune de munca Salariu initial de aproximativ 11 euro Net pe ora Garantat 40 de ore lucrate pe saptamana Plati saptamanale Cazare gratuita - singur in camera Asigurare medicala inclusa

Cerinte

Experienta de munca in domeniu - minim 5 ani de munca in asamblare panouri electrice Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu Permis de conducere categoria B Recomandari, certificate

1 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai