Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Efectueaza reparatii si revizii autovehiculelor aduse de clienti in service; Participa in mod direct si este raspunzator de diagnosticarea corecta a autovehiculelor si a intocmirii corecte a devizelor de piese de schimb; Cunoaste si se informeaza permanent cu privire la noile modele de autovehicule aparute pe piata si caracteristicile tehnice ale acestora; Este responsabil cu obtinerea informatiilor, documentatiei tehnice si aplicarea intocmai a acestor informatii, de la seful de atelier sau consultantul tehnic; Este la curent cu toate informatiile tehnice editate sau prezentate la cursurile de scolarizari, la care are obligatia prin natura postului sa participe; Are obligatia de a efectua reparatiile conform cu standardele calitative de reparatie ale marcilor reprezentate. Pachet salarial atractiv: - salariul de baza, in functie de experienta 2000- 2500 RON - comisioane in functie de realizari 300 - 500 RON; - tichete de masa - asigurare medicala Posibilitatea efectuarii unor cursuri de specializare

Cerinte

Te pasioneaza masinile si doresti o cariera in domeniul auto? Ai experienta si cauti o noua provocare? Alatura-te echipei noastre de profesionisti condusi de excelenta, dedicati meseriei si clientilor. Trimite-ne acum CV-ul tau si te vom contacta imediat cand vom avea o pozitie potrivita profilului tau. Studii medii; Specializari tehnice; Vechime in domeniul auto de minim 1 an; Permis de conducere valid;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja