Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilităţi: Pentru departamentul de service auto se caută o persoană responsabilă cu spirit de echipă care să se ocupe de: -repararea şi menţinerea instalaţiilor electrice a camioanelor şi semiremorcilor (camioane Man, semiremorci cu axe SAF/BPW/ROR) -participarea la activitităţile specifice de mentenanţă preventivă, efectuarea intervenţiilor tehnice -verifica funcţionarea sistemelor de control si comandă electrică, electronică şi intervine când situaţia o cere Oferta: -program de lucru în 2 ture -transport asigurat de companie -echipamente de lucru de ultimă generaţie -echipament complet de protecţie -şansa de a face parte dintr-o echipă stabilă, de succes, mediu de lucru plăcut -pachet salarial atractiv În Europa, H. Essers oferă soluții de transport și logistică personalizate, între 32 de puncte strategice situate în 11 țări. ATT Interim este o companie în plină dezvoltare pe piața serviciilor profesionale de resurse umane din Oradea, oferind soluții adaptate de recrutare și leasing de personal companiilor.

Cerinte

-experienţă minim 1 an în repararea camioanelor şi semiremorcilor din punct de vedere electric -perseverenţă, bună organizare, eficienţă şi iniţiativă personală seriozitate şi punctualitate -bune abilităţi de comunicare, spirit de echipă -minim studii medii tehnice de specialitate -disponibilitate la program flexibil -permis de conducere categoria B

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja