Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Pregătirea și montarea instalatiei electrice (tensiune de 220 V, 380 V). • Facerea canalelor in pereti pentru cablare si introducerea cablurilor. • Instalare sisteme de iluminat, switch-uri, conexiuni, prize electrice, cutii electrice, etc. • Montaj aparate de aer conditionat. • Munca pe baza de desene tehnice și planuri de construcții. • Verificarea corectei functionari a instalatiei si eliminarea eventualelor defecte. • Umplerea canalelor din pereti provocate la montarea instalatiei electrice si finisarea acestora. • Munca la hale de productie si la diferite santiere de construcții în jurul orașelor Herstal și Liège. Va oferim: • Salariu atractiv 10 euro net/h. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Munca pentru o perioada lunga de timp • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Garantat 40 ore de munca pe saptamana (posibilitate pentru a lucra ore suplimentare) • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinte: • Experienta: minim 3 ani de lucru pe un post similar. • Studii profesionale - electrician. • Cunoștințe la nivel comunicativ de limba engleză sau franceză. • Abilitatea de a citi desene (planuri) tehnice. • Permisul de conducere categoria B si masina personala sunt un atuu. • Rezistență fizică și rapiditate în luarea deciziilor. • Independenta și responsabilitate la locul de muncă.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai