Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti? Clientul nostru, o companie orientata spre satisfacerea nevoilor clientilor, este in cautarea unei echipe de 5 profesionisti: lacatusi mecanici, tamplari, electricieni. Beneficii Instrumentele de lucru moderne, puse la dispozitia echipei potrivite, vor adauga un plus calitatii muncii depuse. Pe langa salarizarea bruta de 2000 lei/persoana, va sunt oferite si tichete de masa. Punctul de lucru se afla intr-o zona usor accesibila transportului incomun. In baza contractului de munca, pe o perioada nedeterminata, concediul va este platit conform legii si veti avea un program de 8 ore/zi.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job Respectand planul tehnic, membrii echipei vor asambla, dezasambla si se vor ocupa de buna functionalitate a standurilor expozitionale. Acestea pot fi pe structura metalica, pvc sau lemn. De cablurile pentru alimentarea cu energie electrica a standurilor, iluminarea acestora si realizarea legaturilor, se va ocupa electricianul.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja