Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

RESPONSABILITATI - Cum decurge o zi de lucru obisnuita Va fi implicat in activitatiile departamentului tehnic. Va desfasura activitati specifice meseriei pentru întretinere si reparatii a unor instalatii existente, precum si de implementare a unor instaltii noi. BENEFICII INSTRUMENTE DE LUCRU (masina daca este cazul, laptop, telefon) posibil masina, telefon mobil de tip smartphone SALARIU Fix, ore suplimentare platite. PRIME DACA ESTE CAZUL Da, pentru atingere obiectiv TRANSPORT Da atunci cand este cazul.

Cerinte

PROFIL CANDIDAT - Nivel de studii Scoala profesionala sau de meserii/liceu specialitate. Constituie un plus daca are certificare de electrician autorizat ANRE. - Experienta profesionala - Cunostinte specifice de specialitate - Limbi straine - Operare PC - Carnet de conducere Un plus - Varsta Nu conteaza, capabil sa sustina efortul fizic presupus de meseria de electrician. - Abilitati personale

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai