Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Cautam o echipa de 4 electricieni cu experienta atat in tara cat si in strainatate, pentu detasare in Franta in luna ianuarie 2018. Se lucreaza pe diferite santiere din Paris si din apropiere. Responsabilitatile postului: - sa montezi instalatii electrice in cladiri noi dar si renovari; - sa montezi tablouri electrice, obiecte de iluminat, prize, intrerupatoare etc.

Cerinte

- sa ai calificare in domeniu si experienta de peste 5 ani; - sa stii sa citesti planuri tehnice; - sa muncesti eficient in echipa; - sa cunosti limba franceza la nivel conversational (minim 2 persoane din echipa); - avantaj daca ai permis categoria B; - sa fii disponibil pentru deplasare in Franta. BENEFICII - salarizare bruta de 1800 euro/persoana/luna; - cazare Gratuita pe toata durata misiunii; - transport asigurat la inceput si la sfarsit de misiune; - posibilitate prelungire contract.

4 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai