Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Germania, cautam electricieni. Conditii salariale: 1294 Euros net/luna + diurna Program de lucru: minim 40 - 42 ore/saptamana Responsabilitati: - Realizarea de instalatii electrice in cladiri nou construite - Daltuirea canalelor pentru cablurile electrice - Instalarea cablurilor electrice - Instalarea sistemelor de iluminare si a intrerupatoarelor

Cerinte

Cerințe job: - Cunoasterea limbii germane la un nivel conversational - Experienta pe o pozitie similara: 1-2 ani - Detinerea unei diplome de calificare de electrician - Detinerea unui permis de conducere categoria B reprezinta avantaj Alte informații: - Posibilitate de a lucra ore suplimentare, care sunt platite cu +25% - Angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari - Transportul local (de la cazare la locul de munca) este asigurat de catre angajator

3 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja