Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie : Electrician Tara :Germania Locații : Allgäu/ Sonthofen Posturi disponibile: 3 Locul de munca: Companie Privata Salariu BRUT: 11.51 euro pe ora Ce oferă Angajatorul :  Perioada contractului: nedeterminata  Se lucrează in medie 40 de ore pe săptămâna,  Asigurări sociale,  Asigurări medicale,  Cazare : asigurata GRATUIT de catre angajator  Costul transportului este suportat de candidat,  Ore suplimentare ,  Concediu plătit,

Cerinte

 Obligatoriu: Diploma de Calificare  Cunoștințe de limba germana la un nivel MEDIU  Experienta pe un post similar Pozitie : Electrician Tara :Germania Locații : Allgäu/ Sonthofen Posturi disponibile: 3 Locul de munca: Companie Privata Salariu BRUT: 11.51 euro pe ora Ce oferă Angajatorul :  Perioada contractului: nedeterminata  Se lucrează in medie 40 de ore pe săptămâna,  Asigurări sociale,  Asigurări medicale,  Cazare : asigurata GRATUIT de catre angajator  Costul transportului este suportat de candidat,  Ore suplimentare ,  Concediu plătit,

11 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja