Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AVR Personal Zentrum-Arad- recruteaza pentru angajare in Germania electricieni calificati, cu experienta si cunostinte bune (conversational) de germana. ATENTIE : cunostintele de germana sunt foarte importante,se impune interviu telefonic cu angajatorul german. NU SE PERCEP COMISIOANE SAU TAXE. Cerinte: - calificare si experienta - cunostinte bune de germana (conversational, OBLIGATORIU) - permis cat.B (nu obligatoriu) Oferta: - contract nedeterminat, conform legislatiei germane - salarizare atractiva - diurna neimpozabila - suport si sprijin pe toata durata sederii in Germania Descriere: - Instalatii elecrice, panou de control, sisteme de siguranta si protectie, etc. lucrari noi sau renovari civile. Salarizare : 13,10€ brut/ora + minim 6,20€net diurna/ora. CV + documente ce atestata calificarea si experienta, toate in germana.

Cerinte

Cerinte: - calificare si experienta - cunostinte bune de germana (conversational, OBLIGATORIU) - permis cat.B (nu obligatoriu) ATENTIE : cunostintele de germana sunt foarte importante,se impune interviu telefonic cu angajatorul german.

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja