Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta de munca pentru Instalatori termice si sanitare, calificati, cu experienta si bune cunostinte de limba germana, angajare directa in Germania-Stuttgart. Se ofera: -contract de munca perioada nedeterminata in Germania, firma de ZEITARBEIT - Stuttgart, - salarizare atractiva si asistenta pe toata durata contractuala. Cerinte: -calificare si experienta in domeniu, -cunostinte de lb. germana, nivel bun conversational, B1-B2 (OBLIGATORIU) - disponibilitate de a lucra cu detasare pe teritoriul Germaniei. Salarizare: 13,50€ brut /ora + 6,20 € net diurna/ora. Exemplu calcul salariu: 160 ore X 13,50 € = 2160 € brut 160 ore X 6,20 € = 990 € net (diurna pentru cazare, transport si mancare) Se ofera avans saptamanal de 200 €, incepand cu a 2-a sapt. de munca. NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE. Cerem si oferim maxima seriozitate. Mai multe informatii, doar telefonic.

Cerinte

Cerinte: -calificare si experienta in domeniu, -cunostinte de lb. germana, nivel bun conversational, B1-B2 (OBLIGATORIU) - disponibilitate de a lucra cu detasare pe teritoriul Germaniei.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Germana

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja