Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Echipa Absolute Jobs Romania este în căutarea unui Electrician pentru iluminatul stradal, pentru clientul său din Jabbeke, specializat în electricitate în aer liber. Responsabilități: - lucrări de întreținerea iluminatului stradal în Belgia; - instalarea sau îndepărtarea coloanelor de iluminat stradal, folosind o lopată și o macara montată pe camion; - întreținerea generală a activităților de iluminat stradal, cum ar fi curățarea, schimbarea becurilor, schimbarea armăturii; - repararea defecțiunilor electrice ale echipamentelor de iluminat stradal (inclusiv coloane de iluminare stradală și stâlpi de alimentare); - se lucrează la înălțimi mari; - excavarea materialelor, strângerea și măturarea rezidurilor; - asistarea la descărcarea / încărcarea materialelor; - raportarea incidentelor sau situațiilor de urgență în timp util; - asigurarea executării ordinelor de lucru la timp și la nivelurile de calitate cerute; - veti lucra într-o echipa de 2 persoane;

Cerinte

- experiență anterioără în electricitate stradală; - experiență anterioără în mânuirea macarelor de exterior pentru electricitate stradală; - permisul de conducere C sau CE este un plus; - vă place să lucrați în afară (de asemenea în ploaie, zăpadă, ..); - sunteți dispus să învățați limba olandeză; - sunteți flexibili, demni de încredere și rezistenți la stres. Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia; contract direct în Belgia cu aceleași beneficii ca și colegii dvs. belgieni: (alocație pentru - copii, al 13-lea salariu, etc.);

2 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai