Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Echipa Absolute Jobs este în căutarea unui Electrician industrial(hale industriale, spitale, clădiri birouri, etc.) pentru clientul său din regiunea Zulte, Belgia. Responsabilități: - instalarea și operarea diferitelor instalații electrice (hale industriale, clădiri de birouri, spitale, școli) - trasarea cablurilor electrice; - amplasarea țevilor flexibile; - montarea si conectare tablourilor electrice, prize, comutatoare, corpuri de iluminat, etc; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- experiență de minim 5 ani în domeniul electric; - experiență în instalatii electrice industriale; - abilități citire planuri electrice; - limba engleza nivel conversational; - permis de conducere categoria B (obligatoriu);

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai