Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam Electricieni Intretinere pentru unul din clientii nostri, companie multinationala, producatoare de echipamente frigorifice. Atributii: efectuarea reparatiilor si asigurarea mentenantei electrice a masinilor frigorifice Experienta - constituie avantaj (nu e obligatorie). Orientare spre rezultate. Oferta: pachet salarial atractiv (incluse bonuri de masa, diverse bonusuri). Program de lucru in 3 schimburi. Contract pe perioada nedeterminata. Transport asigurat din: MACEDONIA, CIACOVA, PETROMAN, GHILAD, GIULVAZ, PECIU, SANMARTIN, PECIU, PARTA, GIERA, LIVEZILE, BANLOC, DETA, VOITEG, JEBEL, DENTA, OPATITA.

Cerinte

Cerinte: una din urmatoarele calificari: -tehnician electromecanic -tehnician electrician -tehnician mecatronist -tehnician automatist -tehnician electronist -frigotehnist

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja