Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Responsabilitati: Efectuarea interventiilor de intretinere si mentenanta de natura electrica pentru cuptoare cu inductie, masini si utilaje de turnatorie, tablouri electrice si instalatii de joasa (medie) tensiune; Efectuarea reparatiilor de natura electrica ale instalatiilor; Efectueaza alte lucrari la cerere la instalatiile electrice utilizate in conformitate cu procedurile interne; Respectarea indicatiilor de lucru si a regulamentelui intern; Respectarea principiilor de organizare ale locului de munca; Montarea și punerea în funcțiune a diverselor instalații electrice; Asigura buna functiune din punct de vedere electric; Verifica functionarea echipamentelor si utilajelor din punct de vedere electric. Avantaje: Bonusuri salariale; Transport asigurat, echipament si alte beneficii. Companie ce activeaza in industria metalurgiei neferoase.

Cerinte

Profilul candidatului: Educatie: liceu/scoala profesionala de profil electric; Cunostinte tehnice/electrice/electromecanice solide; Experienta: minim 3 ani in activitati similare; Capacitate analiză şi atenţie la detalii, îndemânare, precizie, rigurozitate, folosirea terminologiei de specialitate, putere de concentrare; Capacitate de a lucra atat independent cat si in echipa; Responsabilitate, echilibru şi stăpânire de sine, corectitudine, preocupare pentru perfecţionarea pregătirii profesionale; Focalizare pe imbunatatirea continua; Flexibilitate; Constituie un avantaj autorizatia pentru lucrul la medie tensiune.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai