Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Asamblare de tablouri electrice de mari dimensiuni -Citirea si interpretarea desenului tehnic -Experienta in lucrul cu cantități mari de fire / cabluri -Menținerea echipamentelor de munca cat mai organizate. Venitul: Venit/ net: 11 euro net / ora Venit total net: 1750 euro/ luna

Cerinte

-Detinerea unei diplome de calificare in domeniu (Electromecanic) -Experienta de 2 ani pe o pozitie similara -Cunoasterea limbii Germane sau Engleze la nivel conversational -Detiunerea unui permis de conducere cat. B prezinta avantaj -Detinerea unui VCA prezinta avantaj. Studii: Școală profesională Limbă străină: Engleză: Mediu; Germană: Mediu; Alte informații: Alte informatii: -Cazarea este asigurata si gratuita din partea angajatorului -In cazul in care candidatul selectat NU detine o masina proprie cu care se poate deplasa de la cazare la locul de munca, compania ii pune la dispozitie autoturism contra sumei de 65 euro/ saptamana. -Transportul peste 50km se deconteaza de catre angajator cu 0.19 euro/km -Venitul se primeste saptamanal -In prima zi de lucru angajatul va fi in proba de munca.

2 pozitii disponibile 38 persoane au aplicat deja