Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nr pozitii: 10 Data incepere : imediat Profil candidat: Limba engleza la nivel mediu Certificat de calificare Lucrari instalatii electrice Tragerea cablurilor si montare Conectarea diversealor aparate Sarcini principale: Instalare de sisteme de joasă, medie și înaltă tensiune Întreținere și reparare a sistemelor electrice Citițire scheme și diagrame de circuit Capacitatea de a lucra la inaltime Cunostinte desen tehnic

Cerinte

Oferta: Angajatorul asigura certificate VCA, valabil 10 ani Salariu: 1840 euro/net Contract pe perioada nedeterminata Program de lucru 40 ore/saptamana Cazare asigurata si masa asigurata Asigurare sociala Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba engleza și fotografie full body. Numai candidații selectați vor fi contactați!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja