Detalii loc de munca - Suedia

Descrierea jobului - Suedia

Poziție : Electrician Construcții Civile( proiecte industriale ) Tara :Suedia Locație : in apropiere de Stockholm Posturi disponibile: 30 Locul de munca: Se lucreaza pe șantiere de construcții. Responsabilități: Instalarea cablurilor, a prizelor de iluminare, a panourilor electrice pentru săli de date pentru Ericsson, Facebook și Amazon. Salariu NET: este cuprins intre 650 Euro și 725 Euro pe săptămâna în funcție de orele lucrate Ce oferă Angajatorul :  Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire  Se lucreaza in medie intre 40-47 de ore pe săptămâna,  Asigurări sociale,  Asigurări medicale,  Cazare : asigurata GRATUIT DE ANGAJATOR  Costul transportului pana in Suedia este suportat de angajator  Costul transportului de la cazare la locul de munca este platit de ANGAJATOR  Angajatorul oferă GRATUIT un bilet de avion către România odată la 12 săptămâni  Ore suplimentare ,  Concediu plătit,

Cerinte

Condiții de recrutare:  Obligatoriu: Diploma de Calificare  Cunostinte de limba engleza la un nivel mediu  Experienta pe un post similar  Experienta internaționala constituie un avantaj

1 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane