Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Locul de munca este in zona industriala . - Renovari instalatii electrice cladiri vechi si noi - Poate lucra independent sau in echipa conform regulilor VDE si conform schitelor (Planului) - Distribuire (bransare) cabluri electrice si montare contoare nstalare sisteme de alarma incendii, inclusiv panoul de comanda (control) • Tehnologii de securitate (siguranta) • Monatre cabluri fibra optica, inclusiv imbinare • Tehnologie retea de date • Sisteme de protecție împotriva trăsnetului) - Se lucreaza in schimburi, 8 ore/schimb, cca 160 ore/luna - Se vorbeste doar limba germana

Cerinte

- Studii: Scoala profesională / Liceu - Limba straina: Germană la nivel mediu - calificare in domeniu – Diploma/Certificat de calificare ca electrician - experienta in domeniu minim1 an - cunostinte in interpretarea schitelor, planurilor - controlul calitatii Beneficii Oferite - Salariul: 1300 euro net/luna - Contractul de munca : perioada nedeterminata - Cazare asigurata de angajator Alte beneficii : Asigurare de sanatate, Somaj, Pensie

7 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja