Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Solutions recruteaza Electrician pentru unul dintre clientii sai, o importanta tipografie din zona Berceni. Responsabilitati - Efectuarea intretinerii periodice a masinilor tipografice si instalatiilor existente in sectiile de productie si din cladire, conform cu cartile tehnice existente; - Efectuarea reparatiilor accidentale aparute la masinile tipografice si la instalatiile aferente procesului tehnologic (instalatie de aer comprimat, instalatii de avacuare a deseurilor de hartie etc.); - Citirea contoarelor; - Supravegherea functionarii si a reviziilor periodice la grupurile electrogene. Alte Informatii - Punct de lucru: Berceni; - Se lucreaza in 2 sau 3 ture; Beneficii: - Salariu fix; - Tichete de masa; - Prima de producție; - Decontare abonament transport; - Prima de Craciun/Paste; - Prima de vacanta anuala.

Cerinte

- Studii medii de specialitate; ani experienta; - Cunostinte despre sisteme electrice si electronice; - Cunostinte referitoare la fizica, mecanica, constructii, siguranta publica si securitate; - Deprinderi tehnice folosite in rezolvarea de probleme.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja