Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cu peste 450 de angajati cuprinşi în structura sa organizatorică, EVW Holding deţine o serie de centre de activitate şi profit, care vin în întâmpinarea clienţilor săi cu servicii de calitate superioară la cele mai înalte standarde. EVW Holding va ofera oportunitatea unui mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa sa de profesionisti, fiind in cautarea unui ELECTRICIAN AUTO. Responsabilitati: • Constata defectiunile si intocmeste devizele aferente; • Stabileste necesarul de piese pentru reparatie; • Executa reparatia pe baza devizului; • Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice la toate tipurile de autovehicule comercializate in reteaua EVW Holding; • Intretinerea curateniei la locul de munca. Se ofera: • Contract de munca pe durata nedeterminata; • Salariu fix, bonuri de masa; • Permanente oportunitati de dezvoltare profesionala; • Traininguri periodice, in interiorul firmei dar si la colaboratori; • Atelier de lucru dotat cu scule profesionale.

Cerinte

Candidatul ideal va avea: • Calificare, atestat profesional sau diploma in domeniu; • Minimum 2 ani experienta in lucrari de reparatii auto; • Cunostinte de diagnoza; • Abilitati de lucru in echipa.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai