Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim recruteaza pentru o Companie internationala din domeniul auto, membra a unui grup lider pe piata din Europa, un Electrician Auto pentru Departamentul de Service din zona Baneasa. RESPONSABILITATI: - Executa diagnosticari de dificultate medie asupra sistemelor electrice ale autoturismului; - Executa reparatii electrice la autoturisme; - Executa verificari electrice; - Efectueaza reparatii mecanice de dificultate medie la autovehicule; - Executa lucrarile de intretinere/ revizii conform cu listele de lucrari; - Intretinerea cablajelor partii electrice a autovehiculelor; - Verificarea sigurantelor, repararea sau inlocuirea elementelor electrice; - Montarea, repararea sistemelor audio-video, alarme, GPS pe autovehicule; - Executa operatiuni de testare, verificare a calculatorului auto unde este cazul.

Cerinte

CERINTE: - Cunostinte de electrica; - Studii medii in domeniul mecanic, auto; - Cunostinte de mecanica; - Cunostinte de electrica; - Cunostinte specifice postului (cunostinte de utilizare a documentatiei tehnice); - Experienta de minim 2 ani pe un post similar de Electromecanic / Electrician auto; -Carnet de conducere categoria B. CALITATI: - Rigurozitate; - Organizare; - Capacitate de munca in echipa; - Adaptabilitate; - Comunicare. BENEFICII OFERITE: - Pachet salarial foarte atractiv; - Transport, bonuri de masa si comision din ore lucrate.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja