Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru departamentul de service auto căutăm o persoană responsabilă cu spirit de echipă care să se ocupe de: - diagnoza computerizată a autoturismului - montare alarme si sisteme audio auto - participarea la activitităţile specifice de mentenanţă preventivă, efectuarea intervenţiilor tehnice - verifică funcţionarea sistemelor de control şi comandă electrică, electronică şi intervine când situaţia o cere - execută lucrările în conformitate cu standarde de calitate - executa intervențiile pe mașini cu respectarea termenelor de predare catre clienti.

Cerinte

Cerinţe: - perseverenţă, bună organizare, eficienţă şi iniţiativă personală - seriozitate şi punctualitate - bune abilităţi de comunicare, spirit de echipă - minim studii medii tehnice de specialitate - disponibilitate la program flexibil persoana ordonată, harnică Oferta: - transport asigurat de companie - echipamente de lucru de ultimă generaţie - echipament complet de protecţie - şansa de a face parte dintr-o echipă stabilă, de succes, mediu de lucru plăcut - curs de pregătire - pachet salarial atractiv

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja