Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc. Infomunca Recruitment Srl cautam electricieni auto pentru service-uri din Trondheim, Norvegia. Candidatul ideal ar trebui sa aiba abilități superioare in diagnosticare auto, dar care nu numai că ar putea diagnostica problemele, dar ar fi calificat suficient sa le poata repara sau re-programa. Experiența de lucru ar trebui sa fie de cel puțin 5 ani și cu autoturisme noi, deoarece partea electronică la masini se schimbă si, astfel ca trebuie sa fiti familiar cu aceste modificări. Cautam pe cineva care, pe langa sarcinile uzuale ale unui mecanic, sa poata face diagnoza mai profunda - defectiune la motor, probleme de airbag, etc. BENEFICII: Se ofera salar de 115 NOK/ora NET Cazare GRATUITA in Oslo, in camere single sau double Utilitati platite de angajator Internet inclus Asigurare inclusa Transport GRATUIT din Romania + inca 3 drumuri platite dus-intors Data de incepere: Cat se poate de repede Comision sau alte taxe: ZERO

Cerinte

Se cere limba engleza nivel conversational Candidatul ideal ar trebui sa aiba abilități superioare in diagnosticare auto, dar care nu numai că ar putea diagnostica problemele, dar ar fi calificat suficient sa le poata repara sau re-programa. Experiența de lucru ar trebui sa fie de cel puțin 5 ani și cu autoturisme noi Cunostinte de AutoData reprezinta un mare avantaj

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja