Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Asambleaza, instaleaza, testeaza instalatiile si accesoriile electrice • Diagnosticheaza erorile de sistem, instalatiile si componentele • Conecteaza cablurile la intrerupatoarele de circuit, transformatoare si alte componente • Inspecteaza sistemele, echipamentele si componentele electrice pentru a identifica riscuri, defecte, evalueaza necesitatea repratiilor sau ajustarilor si respectarea normelor de siguranta •Testeaza sistemele electrice si circuitele continue din cablajul electric, echipament si accesorii, pentru a asigura compatibilitatea si siguranta sistemului. •Trage cabluri prin tuburi fixe si flexibile, instaleaza panouri de distributie, întrerupatoare de circuit, prize si alte dispozitive electrice – repara si reconditioneaza instalatii electrice Beneficii • Pachet salarial motivant in functie de calificare si experienta • Contract de munca pe perioada nedeterminata • Concediu anual platit de 24 zile • Taxele sociale si asigurarile de sanatate sunt platite conform legilor in vigoare din Germania • Conditii de lucru moderne • Ore suplimentare platite • Cazare asigurata • Se asigura echipament de lucru, incaltaminte de proctectie • Prima de vacanta, prima de sarbatori

Cerinte

• Calificare profesionala • Experienta dobandita de cel putin 2 ani in acelasi domeniu • Cunoasterea limbii germane la nivel mediu (B1) • Masina personala reprezinta un avantaj

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja