Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Intretinerea masinilor din hala. • Montajul suportilor pentru cabluri si conectarea cablurilor (industriale). • Conectarea masinilor din productie. • Instalarea dulapurilor electrice de comanda. • Munca la inaltimi de pana la 7 metrii pe nacela foarfeca. Va oferim: • Salariu atractiv 12 euro net/h. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurarea garantata. • Posibilitatea de a primi plăți în avans in prima luna. • Consultant de ingrijire de la distanță pe toată durata proiectului. • Intoarcerea costurilor de amortizare auto și naveta de la cazare-lucru si lucru-cazare. • Garantat 38 de ore de munca pe săptămână (posibilitate de ore suplimentare). • Imbrăcăminte și echipamente de lucru. • Ajutor în organizarea călătoriei în Belgia.

Cerinte

Cerinte: • Experienta: Min. 5 ani de lucru pe postul de electrician. • Cunostinte de limba engleza sau olandeza la nivel comunicativ. • Abilitatea de a citi desene/planuri tehnice. • Fara contraindicatii pentru lucrul la inaltime. • Masina proprie este considerata un atu. • Autorizatie pentru lucrul cu current electric de pana la 1 kV.

3 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai